UL.GÓRNA 22 95-200 RYDZYNY
+48 503-077-287 , 503-134-964
unibagsc@gmail.com

Worki z regranulatu

Worki z regranulatu

„Worki z regranulatu są ekologicznym i praktycznym rozwiązaniem opakowaniowym…”

Worki z regranulatu są opakowaniami wyprodukowanymi z materiału zwrotnego, który został poddany procesowi recyklingu i przetworzenia w granulat. Regranulat jest to granulowany materiał pochodzący z przetworzonego tworzywa sztucznego, takiego jak polietylen (PE) czy polipropylen (PP), który można wykorzystać ponownie do produkcji nowych opakowań.

Wykorzystanie regranulatu do produkcji worków pozwala zmniejszyć ilość odpadów tworzyw sztucznych i korzystać z zasobów już istniejących, co przyczynia się do ochrony środowiska.
Mimo że regranulat powstaje z przetworzonego materiału, worki z niego wykonane zachowują wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników atmosferycznych.

Worki z regranulatu mogą być stosowane w różnych branżach i zastosowaniach, od rolnictwa po przemysł spożywczy czy budowlany. Mogą być używane do pakowania i przechowywania różnego rodzaju produktów, od sypkich materiałów po gotowe produkty konsumpcyjne.

arkusze foliowe, beutel mit euroluft, beutel mit klebeband, celofan, maišeliai su lipnia juostele, opp beutel, polybeutel für textilien, półrękaw foliowy, torby foliowe na pościel, torby foliowe z taśmą, unibag, woreczki foliowe producent, woreczki na pościel, woreczki opp - cpp z klejem, woreczki pp z klejem, woreczki z celofanu, woreczki z eurodziurką, woreczki z haczykiem, woreczki z perforacją, woreczki z wieszakiem, woreczki z zawieszką, worki foliowe z nadrukiem, worki foliowe z rzepami, worki ldpe producent, worki na ogórki paprykę, worki odzieżowe, worki pcv, worki pe grube, worki z polietylenu, worki z rączką, worki z regranulatu
Oferta: arkusze foliowe, beutel mit euroluft, beutel mit klebeband, celofan, maišeliai su lipnia juostele, opp beutel, polybeutel für textilien, półrękaw foliowy, torby foliowe na pościel, torby foliowe z taśmą, unibag, woreczki foliowe producent, woreczki na pościel, woreczki opp - cpp z klejem, woreczki pp z klejem, woreczki z celofanu, woreczki z eurodziurką, woreczki z haczykiem, woreczki z perforacją, woreczki z wieszakiem, woreczki z zawieszką, worki foliowe z nadrukiem, worki foliowe z rzepami, worki ldpe producent, worki na ogórki paprykę, worki odzieżowe, worki pcv, worki pe grube, worki z polietylenu, worki z rączką, worki z regranulatu

Ze względu na rosnące zainteresowanie recyklingiem i zrównoważonym rozwojem, worki z regranulatu stają się coraz bardziej popularne i dostępne na rynku. Można je znaleźć w wielu sklepach i punktach sprzedaży.

Worki z regranulatu mogą być łatwo nadrukowane z logo firmy, informacjami o produkcie czy innymi treściami reklamowymi, co sprawia, że są skutecznym narzędziem promocyjnym i marketingowym.

Podsumowując, worki z regranulatuekologicznym i praktycznym rozwiązaniem opakowaniowym, które oferuje wiele korzyści, zarówno dla środowiska, jak i dla producentów oraz konsumentów. Dzięki swojej wytrzymałości i wszechstronności, są one coraz bardziej popularnym wyborem w różnych branżach i dziedzinach życia.

Worki z regranulatu – Zadzwoń i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty !

+48 503-077-287 , 503-134-964