UL.GÓRNA 22 95-200 RYDZYNY
+48 503-077-287 , 503-134-964
unibagsc@gmail.com

Woreczki z taśmą

Woreczki z taśmą

„Woreczki z taśmą są bardzo wszechstronne w zastosowaniu…”

Woreczki z taśmą są praktycznym i wszechstronnym rozwiązaniem do pakowania i przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Ich główną cechą charakterystyczną jest obecność taśmy lub rzemyka, która umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie worka oraz zapewnienie dodatkowego zabezpieczenia przed przypadkowym otwarciem.

Te woreczki są zazwyczaj wykonane z trwałych materiałów, takich jak polietylen (PE) lub polipropylen (PP), które zapewniają wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dostępne są w różnych rozmiarach i grubościach, co pozwala dostosować je do różnych rodzajów produktów oraz indywidualnych potrzeb użytkowników.

Woreczki z taśmą są bardzo wszechstronne w zastosowaniu. Mogą być wykorzystywane do pakowania produktów spożywczych, drobnych artykułów gospodarstwa domowego, narzędzi, biżuterii, a nawet próbek kosmetyków czy drobnych prezentów. Taśma zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowym wysypywaniem się zawartości, co jest szczególnie przydatne w transporcie czy przechowywaniu delikatnych lub wartościowych przedmiotów.

arkusze foliowe, beutel mit euroluft, beutel mit klebeband, celofan, maišeliai su lipnia juostele, opp beutel, polybeutel für textilien, półrękaw foliowy, torby foliowe na pościel, torby foliowe z taśmą, unibag, woreczki foliowe producent, woreczki na pościel, woreczki opp - cpp z klejem, woreczki pp z klejem, woreczki z celofanu, woreczki z eurodziurką, woreczki z haczykiem, woreczki z perforacją, woreczki z wieszakiem, woreczki z zawieszką, worki foliowe z nadrukiem, worki foliowe z rzepami, worki ldpe producent, worki na ogórki paprykę, worki odzieżowe, worki pcv, worki pe grube, worki z polietylenu, worki z rączką, worki z regranulatu
Oferta: arkusze foliowe, beutel mit euroluft, beutel mit klebeband, celofan, maišeliai su lipnia juostele, opp beutel, polybeutel für textilien, półrękaw foliowy, torby foliowe na pościel, torby foliowe z taśmą, unibag, woreczki foliowe producent, woreczki na pościel, woreczki opp - cpp z klejem, woreczki pp z klejem, woreczki z celofanu, woreczki z eurodziurką, woreczki z haczykiem, woreczki z perforacją, woreczki z wieszakiem, woreczki z zawieszką, worki foliowe z nadrukiem, worki foliowe z rzepami, worki ldpe producent, worki na ogórki paprykę, worki odzieżowe, worki pcv, worki pe grube, worki z polietylenu, worki z rączką, worki z regranulatu

Ponadto, woreczki z taśmą są łatwe w użytkowaniu. Dzięki możliwości wielokrotnego otwierania i zamykania za pomocą taśmy lub rzemyka, można łatwo dostosować rozmiar worka do ilości pakowanych produktów oraz zapewnić ich bezpieczne przechowywanie przez dłuższy czas.

Woreczki z taśmą są również praktyczne w organizacji i porządkowaniu przestrzeni. Dzięki możliwości zamknięcia worka za pomocą taśmy, można łatwo segregować i przechowywać różne przedmioty, utrzymując przy tym porządek w szufladach, pudełkach czy torbach.

Podsumowując, woreczki z taśmą to funkcjonalne i wszechstronne opakowania, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia codziennego. Zapewniają one wygodne i bezpieczne pakowanie oraz przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów, zarówno w domu, jak i w podróży czy w sklepie.

Woreczki z taśmą – Zadzwoń i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty!

+48 503-077-287 , 503-134-964