UL.GÓRNA 22 95-200 RYDZYNY
+48 503-077-287 , 503-134-964
unibagsc@gmail.com

Przekładki foliowe

Przekładki foliowe

„Przekładki foliowe to cienkie arkusze lub taśmy wykonane z folii, które są wykorzystywane w różnych dziedzinach…”

Przekładki foliowe to cienkie arkusze lub taśmy wykonane z folii, które są wykorzystywane w różnych dziedzinach, głównie jako elementy separujące lub zabezpieczające różne produkty. Ich główną funkcją jest oddzielanie, ochrona lub zabezpieczanie przedmiotów przed zarysowaniami, ścieraniem się lub uszkodzeniami podczas transportu, przechowywania czy manipulacji.

Te przekładki mogą być wykonane z różnych rodzajów folii, w zależności od potrzeb i wymagań aplikacji. Najczęściej używane są folie polietylenowe (PE) lub polipropylenowe (PP), które cechują się elastycznością, trwałością i odpornością na wilgoć oraz inne czynniki środowiskowe.

Przekładki foliowe są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, co pozwala dostosować je do konkretnej aplikacji. Mogą być w formie arkuszy, taśm, płyt czy nawet worków, w zależności od potrzeb klienta i rodzaju produktów, które mają być zabezpieczone.

Oferta: arkusze foliowe, beutel mit euroluft, beutel mit klebeband, celofan, maišeliai su lipnia juostele, opp beutel, polybeutel für textilien, półrękaw foliowy, torby foliowe na pościel, torby foliowe z taśmą, unibag, woreczki foliowe producent, woreczki na pościel, woreczki opp - cpp z klejem, woreczki pp z klejem, woreczki z celofanu, woreczki z eurodziurką, woreczki z haczykiem, woreczki z perforacją, woreczki z wieszakiem, woreczki z zawieszką, worki foliowe z nadrukiem, worki foliowe z rzepami, worki ldpe producent, worki na ogórki paprykę, worki odzieżowe, worki pcv, worki pe grube, worki z polietylenu, worki z rączką, worki z regranulatu
arkusze foliowe, beutel mit euroluft, beutel mit klebeband, celofan, maišeliai su lipnia juostele, opp beutel, polybeutel für textilien, półrękaw foliowy, torby foliowe na pościel, torby foliowe z taśmą, unibag, woreczki foliowe producent, woreczki na pościel, woreczki opp - cpp z klejem, woreczki pp z klejem, woreczki z celofanu, woreczki z eurodziurką, woreczki z haczykiem, woreczki z perforacją, woreczki z wieszakiem, woreczki z zawieszką, worki foliowe z nadrukiem, worki foliowe z rzepami, worki ldpe producent, worki na ogórki paprykę, worki odzieżowe, worki pcv, worki pe grube, worki z polietylenu, worki z rączką, worki z regranulatu

Są one wykorzystywane w wielu branżach, takich jak przemysł spożywczy, motoryzacyjny, elektroniczny czy opakowaniowy. Przykładowe zastosowania przekładek foliowych to ochrona powierzchni elementów metalowych, szklanych czy plastikowych przed zarysowaniami, separacja warstw produktów w opakowaniach zbiorczych, czy zabezpieczanie delikatnych przedmiotów przed uszkodzeniami podczas transportu.

Dodatkowo, przekładki foliowe mogą być także wykorzystywane jako elementy dekoracyjne, np. w celu nadania produktom eleganckiego wyglądu lub dodania im wartości estetycznej.

Podsumowując, przekładki foliowe są wszechstronnymi i niezwykle przydatnymi elementami w różnych dziedzinach przemysłu i życia codziennego, które pomagają w zabezpieczaniu, separowaniu i prezentacji różnego rodzaju produktów, zapewniając im ochronę i estetyczny wygląd.

Przekładki foliowe – Zadzwoń i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty !

+48 503-077-287 , 503-134-964