UL.GÓRNA 22 95-200 RYDZYNY
+48 503-077-287 , 503-134-964
unibagsc@gmail.com

Półrękaw foliowy

PÓŁRĘKAW FOLIOWY

półrękaw foliowy

PRODUCENT OPAKOWAŃ FOLIOWYCH

Półrękaw foliowy to praktyczne i wszechstronne opakowanie, które znajduje szerokie zastosowanie w różnych branżach. Półrękaw jest wyjątkowo wszechstronny i może być używany do pakowania różnorodnych produktów, od artykułów spożywczych po przedmioty codziennego użytku czy artykuły papiernicze. Charakteryzuje go łatwość użycia.
Dzięki swojej elastyczności, półrękaw ten po pierwsze łatwo zakłada się na produkty. Sprawia, że jest on wygodnym i szybkim rozwiązaniem pakowania. Zapewnia on także ochronę przed kurzem i zabrudzeniem: Półrękawy foliowe chronią opakowane produkty przed kurzem, wilgocią i innymi zanieczyszczeniami, co jest istotne w przypadku produktów, które mają być prezentowane w nienaruszonym stanie. W zależności od potrzeb, półrękaw ten po drugie może być zgrzewany, co dodatkowo zabezpiecza produkty przed dostępem powietrza i wilgoci. Często wykonane jest z transparentnych materiałów, umożliwiając klientom podgląd zawartości. Może być istotne, zwłaszcza w przypadku produktów o walorach wizualnych. Półrękaw ten po trzecie  jest również łatwo dostosowywany do indywidualnych potrzeb, można go zadrukować lub wybrać w różnych rozmiarach, co pozwala na efektywne jego dostosowanie do różnych rodzajów produktów.
Dzięki swojej elastyczności, po czwarte półrękaw foliowy jest praktycznym i estetycznym rozwiązaniem. Po piąte, służy do pakowania produktów, które jednocześnie zapewniają ochronę i prezentację opakowanej zawartości.

półrękaw foliowy – ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

półrękaw foliowy – Nasza firma zajmuje się produkcją opakowań z folii OPP, CAST PP,LDPE, półrękawów foliowych
Odbiorcami naszych wyrobów są firmy:
– branży tekstylnej – reklamowej
– hurtownie dodatków krawieckich,
– meblarskiej , motoryzacyjnej
Przystępne ceny !
Krótkie terminy realizacji !
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową.

onibo.pl

Współpracuj z najlepszymi