UL.GÓRNA 22 95-200 RYDZYNY
+48 503-077-287 , 503-134-964
unibagsc@gmail.com

Folia szeleszcząca

Folia szeleszcząca

„Charakterystyczny dźwięk szelestu sprawia, że folia szeleszcząca może być również źródłem zabawy i rozrywki dla dzieci i dorosłych…”

Folia szeleszcząca to rodzaj opakowania, które wyróżnia się charakterystycznym dźwiękiem lub szelestem podczas manipulacji. Nie posiada ona bąbelków powietrznych, jak folia bąbelkowa, lecz generuje dźwięk podczas zgniatania lub zginania. Jest zwykle wykonana z cienkiej warstwy plastiku, takiej jak polietylen lub polipropylen.

Ta folia, pomimo braku fizycznych bąbelków, może zapewniać pewną ochronę przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi, dzięki elastycznej strukturze, która absorbuje niewielkie siły uderzenia. Jest wykorzystywana w różnych dziedzinach, zarówno w przemyśle opakowaniowym, jak i w życiu codziennym, do pakowania prezentów, zabezpieczania delikatnych przedmiotów, czy tworzenia ozdób.

Worki PE grube
Oferta: arkusze foliowe, beutel mit euroluft, beutel mit klebeband, celofan, maišeliai su lipnia juostele, opp beutel, polybeutel für textilien, półrękaw foliowy, torby foliowe na pościel, torby foliowe z taśmą, unibag, woreczki foliowe producent, woreczki na pościel, woreczki opp - cpp z klejem, woreczki pp z klejem, woreczki z celofanu, woreczki z eurodziurką, woreczki z haczykiem, woreczki z perforacją, woreczki z wieszakiem, woreczki z zawieszką, worki foliowe z nadrukiem, worki foliowe z rzepami, worki ldpe producent, worki na ogórki paprykę, worki odzieżowe, worki pcv, worki pe grube, worki z polietylenu, worki z rączką, worki z regranulatu

Charakterystyczny dźwięk szelestu sprawia, że folia szeleszcząca może być również źródłem zabawy i rozrywki dla dzieci i dorosłych. Pomimo że jej główną funkcją jest ochrona przed uszkodzeniami, to właśnie jej unikalny dźwięk sprawia, że staje się ona popularna także jako element sensoryczny w terapii lub po prostu jako sposób na relaksację i rozładowanie stresu.

Folia szeleszcząca – Zadzwoń i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty!

+48 503-077-287 , 503-134-964